Er zijn

Bezoekers

Randonneur 2018

Alleen de Nederlandse WRB/BRM Brevetten tellen mee voor dit Klassement.

De homologatie lijsten zijn bepalend voor het mee tellen en alle daarop voorkomende deelnemers zullen worden geregistreerd.

De in de Randonneurs kalender van het seizoen 2018 gepubliseerde afstanden per Brevet zijn bepalend voor vermelding van de afgelegde afstand.

Bij gelijke afstand aan het einde van het seizoen wordt/is  de totaaltijd van de deelnemer met de minste tijd de  winnaar.

Het seizoen 2018 is van 1 November 2017 t.e.m. 31 Oktober 2018

De stand is bijgewerkt t.e.m. de HM Lijst van Maastricht  van 26-05-2018

 

RANDONNEUR 2018

km'S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

VERSTEGEN Jos

2600

 

18

DE ROND Peter

500

 

 

VAN DER KNAAP Arjan

200

2

WESTHEIM Hans

2400

 

 

TROMP Rutger

500

 

 

KRUIDENIER Rene

200

 

KURAMOTO Keisuke

2400

 

 

VAN ENGELEN Wouiter

500

 

 

BEZANT Colin

200

3

GUINAN Frank

2000

 

 

LAM Bert

500

 

 

DRAAIJER Henk

200

 

ZWANENBERG Frank

2000

 

 

JANSEN GERRIT-YME

500

 

 

VAN AKEN Rene

200

 

SCHIPPER Ben

2000

 

 

RIJKENBERG Henry

500

 

 

GANSEIJ Wim

200

4

GOEDEGEBUUR Ardwil

1900

 

 

GERETS Evrard

500

 

 

MOOK Niels

200

5

ESSELBRUGGE Theo

1800

 

 

STEEMAN Ruud

500

 

 

DE WILDE Kees

200

6

GRUNDEN Wilhelm

1700

 

 

BRON Harry

500

 

 

ROOS Maarten

200

 

MIESSEN Ivo

1700

 

 

REIJNEN Jan

500

 

 

NOORLANDER Richard

200

7 (1)

VAN DAM Monique (F)

1600

 

 

BERGSMA Fedde

500

 

 

SCHMIDT Thomas

200

1

KLOSTER Jana (F)

1600

 

 

PUTTERS Paul

500

 

 

VAN DELFT Wim

200

8

SCHOLTE LUBBERINK Martin

1500

 

 

EDENS Sietzo

500

 

 

BROK-BRUSSER

200

 

TILLES Andreas

1500

 

 

BLOUW Peter

500

 

 

GIERVELD Henri

200

 

VAN DER EIJK Joost

1500

 

 

JULEMONT Jean-Louis

500

 

 

WORKALA Milan

200

 

WISSINK Jan

1500

 

 

PATIJN Flip

500

 

 

FREISING Rene

200

 

FORSTER Leo

1500

 

 

VENINGA Peter

500

 

 

THISSEN Thomas

200

 

KLEIJN Andre

1500

 

 

TIMMERS Rik

500

 

 

VOLBERS Michael

200

9

KALDENBERG PAUL

1400

 

 

DRIESSEN Franz

500

 

 

KNEUPER Thomas

200

 

SCHIPPERHEIN Jurian

1400

 

 

MARPERT Tobias

500

 

 

BEINSTEIN Thomas

200

 

MERKX Kees

1400

 

 

SCHMELTING Tim

500

 

 

STAHLHUT Tom

200

10

NOSKE Remco

1300

 

 

VAN WEIJK Heiner

500

 

 

HENNOLD Peter

200

 

HEIJNEN Pim

1300

 

 

KLEIN Karl

500

 

6

WAPELHORST Walburga (F)

200

 

FOKKINGA Peter

1300

 

 

SMIDT Felix

500

 

 

BERNICKEN Gunter

200

11

VAN DER LINDEN Marco

1200

 

 

DEKKER Ed

500

 

 

VEENMAN Maurice

200

 

BLAAUBOER Michel

1200

 

 

DEKKER Jack

500

 

 

VAN DER LEEDE Daniel

200

 

OSTENDORF Stefan

1200

 

 

DE ROO Christiaan

500

 

 

VERHEIJEN Bart

200

 

VIEHL Roger

1200

 

 

DRESEN Jos

500

 

6

WENDLAND Beate (F)

200

 

BOERSTING Martin

1200

 

 

RIES Jean-marie

500

 

 

ZEELTE Ijsbrand

200

12

MAZELAND Siebrand

1100

 

 

COPPOOLSE Job

500

 

 

VAN DE VEN Johan

200

 

HOELSCHER Christoph

1100

 

 

STRICKER Rob

500

 

 

BASTIN Robert

200

 

VAN UDEN Niek

1100

 

 

MERKEL Pter

500

 

 

ROOVERS Gijs

200

 

VENINGA Arjen

1100

 

 

PEETERS Hein

500

 

 

VERHOEVEN Hans

200

 

RUIJTER Jeroen

1100

 

 

RIJK Peter

500

 

 

WIJK R

200

 

VAN VULPEN Gerco

1100

 

 

LAMMERTS Robert

500

 

 

MANDEMAKERS Herman

200

 

ODENTHAL Hermann

1100

 

 

WITTMANN Reimund

500

 

 

MANDEMAKERS Pieter

200

 

SOZUER Lars

1100

 

 

SCHULZ Markus

500

 

 

VAN WIJK Remco

200

 

KOHLBROK Michael

1100

 

19

DE JONG Anco

400

 

 

TRAANMAN Fred

200

13 (2)

KNOBBE Barbel (F)

1000

 

 

DROST Dirk

400

 

 

CHADWICK Mark

200

 

RAEMAKERS Tonnie

1000

 

 

KONIG Axel

400

 

 

VAN DER SCHEE Wijnand

200

 

WOLTING Laurens

1000

 

 

VAN GEEL Kaj

400

 

 

MARTENS David

200

 

WOHLER Peter

1000

 

5

NAVRATILOVA Eva (F)

400

 

 

BIESTERVELD

200

14

SCHERRENBERG Ssas

900

 

 

BUITENHUIS Rody

400

 

 

MORIAS Jean-Paul

200

 

GOOSSENS Wessel

900

 

 

VISSER Amton

400

 

 

SIMON Michael

200

 

BROUWER Jeffrey

900

 

 

BROECHER Matti

400

 

 

STAS Marijke

200

 

MEDEMA Lieuwe

900

 

 

KLINK Wout

400

 

 

JARMULEWSKI Christian

200

 

HESEN Paul

900

 

 

SCHMIDT Felix

400

 

 

BUWALDA Douwe

200

 

PUTTERS Barry

900

 

 

VAN LEEST Remy

400

 

 

EMMERICHS Christiaan

200

 

MORAAL Paul

900

 

 

SCHALL Stefan

400

 

 

GOTTMAN Klaus Peter

200

 

SCHOFFELEN Wiel

900

 

 

KUIPER Gerben

400

 

 

REITBERG Martin

200

 

HOPPENBROUWER Wouter

900

 

 

DE WILDE Willem

400

 

 

SCHEPERS Martin

200

 

WEIJMANS Eelco

900

 

 

KRUMPEL Marcus

400

 

 

SCHMIDT Uwe

200

 

DE LOUW Henk

900

 

 

LEE Olivier

400

 

 

SOLBURCH Tobias

200

 

TREKELS Siegfried

900

 

 

KRUGER Hajo

400

 

 

VAN BRUGGEN Rik

200

 

MARTELLI Mario

900

 

 

THAYER Ian

400

 

 

KLARENBEEK Koos

200

 

VOORDENHOUT Mart

900

 

 

PITT Alan

400

 

 

LUPPERS Lois

200

 

KRECHEL Thomas

900

 

 

LAHEIJ Mart

400

 

 

BOOT Mathijs

200

 

HENRICH Jo

900

 

 

VAN LEEUWEN Cor

400

 

 

DE GROOT Kees

200

 

STEINIGER Gunnar

900

 

 

FRITZE Thomas

400

 

6

KOENIG Barbara (F)

200

 

VAN DER EIJK Michael

900

 

 

VAN MARSENILLE Francis

400

 

 

VEERSEMA Jelle

200

15

KEIZER Mark

800

 

 

MISCHKE Carsten

400

 

 

KERS Rob

200

 

VAN SANTEN Luc

800

 

 

UITTENBOOGAARD Hans

400

 

 

T HOOFT Daniel

200

 

BEUMER Gert

800

 

5

FREEMAN Julia (F)

400

 

 

HOOGERBEETS Walter

200

 

WESSLEN Anders

800

 

 

EVERS Timm

400

 

 

PFEIFER Berthold

200

 

APFELBAUM Markus

800

 

20

BOONEN Sjoerd

300

 

 

KUPPERS Rolf

200

 

JACOBS Wil

800

 

 

HENDRIKS Mart

300

 

 

WIENINGER Michael

200

 

VAN OSCH Jan

800

 

 

KOK Mano

300

 

 

BARANOWSKI Ralf

200

 

ZIMMERMANN Ulrich

800

 

 

DE VISSER Fons

300

 

 

SCHROER Mario

200

16

MUYSERS Harm

700

 

 

OFFERMAN Nico

300

 

 

AMMERLAAN Rob

200

 

DONCKERS Luc

700

 

 

WILDE Willem

300

 

 

AMMERLAAN Siebe

200

 

DE MEULEMEESTER Jan

700

 

 

SCHREURS Jason

300

 

 

GRIES Helmut

200

 

FERRARI Fabrizio

700

 

 

MARNER Christoph

300

 

 

VAN DUREN Jan

200

 

OSSENKOPPELE Lars

700

 

 

HEBIG Halko

300

 

 

RITTER Thomas

200

 

BROKS Frits

700

 

 

HABERLAH Joerg

300

 

 

HERMES Michael

200

3

HOING Susanne (F)

700

 

 

ROOD Maarten

300

 

 

JANSEN Rene

200

 

RAMAEKERS Giel

700

 

 

VAN GINKEL Koen

300

 

 

TUINMAN Alfred

200

 

BERGHUIS Johan

700

 

 

JACOBS Wouter

300

 

 

VAN VEGCHEL

200

 

HOEBEKE Ben

700

 

 

VAN BIEZEN

300

 

 

BRUEREN Eric

200

 

HUIJBOOM Ernst

700

 

 

HERMERS Bram

300

 

 

PATZNER Gabriele

200

 

POSTUMA Jeroen

700

 

 

SCHNEIDER Harm

300

 

 

VAN CHARANTE Guus

200

 

BOUMAN Jaap

700

 

 

SCHNEIDER Robert

300

 

 

ZOONTJES Tim

200

 

SCHOOR Peter

700

 

 

WESTER Wouter

300

 

 

GREFF Thomas

200

 

FRANKEN Michael

700

 

 

ULBER Michael

300

 

 

ROHDEWALD Wolfgang

200

 

STENING Thorsten

700

 

 

ALFERT Christiaan

300

 

 

KOEP Ursula (F)

200

 

DE MEY Pierre

700

 

 

LOTZ Sebastian

300

 

 

ERNST Dirk

200

 

VOGEL Andreas

700

 

 

COPPER Maarten

300

 

 

HELDRING Montello

200

 

ROSEN Tobias

700

 

 

FISCHER Andreas

300

 

 

NIJENHUIS Igo

200

17

VAN HIENEN Stepfan

600

 

 

ROESCHIES Adreas

300

 

 

KISJES Jortian

200

 

ERENDS Marcel

600

 

21

COSYN Joris

200

 

 

KRIWACZEK Roy

200

 

WALTMAN Frenk

600

 

 

DE LANGE Menno

200

 

 

FINTELMAN Joris

200

 

KNIPSCHEER Eric

600

 

 

LAURS Rik

200

 

 

WILLEMEN Kick

200

 

KRUSE Matthias

600

 

 

LOCKHORN Georg

200

 

 

ZANDBERGEN Henk

200

 

NEUMANN Heinrich

600

 

 

BUIL Paul

200

 

 

PLOEGER Norbert

200

 

OUDHOFF Jurriaan

600

 

 

VEN Johan

200

 

 

DE ZWAAN Cristel (F)

200

 

PETERS Stefan

600

 

 

HOSPES Tom

200

 

6

BRUCKER Melanie Leyla (F)

200

 

VAN DIJK Jan

600

 

 

LINDELAUF Ferdinand

200

 

6

BRUCKER Christine (F)

200

 

GILLEBEN Thomas

600

 

 

JAHN Michael

200

 

6

LUDEWIG Jennifer (F)

200

 

VERHEIJEN Peter

600

 

 

DONCHA Cuttriss

200

 

6

RUIJTER Audrey (F)

200

 

ZINNER Peter L.

600

 

 

HOEVEN Tijmen

200

 

 

SCHAFER Indo

200

4

VAN LENTHE Thea (F)

600

 

 

JANS Bert

200

 

6

KLEIJN Nikki (F)

200

 

DEGUELDER Thierry

600

 

 

KRAUSE Hartmut

200

 

 

VAN VELDEN Pieter

200

 

DAHNHARDT Roy

600

 

 

KUKLINSKI Jan

200

 

 

KEMPER Ludger

200

 

VORMANN Felix

600

 

 

LIGT Matthijs

200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Totaal gereden km's in 2018

166100